KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12645463
nr 1264 5463
Gustav Arne
(f. 1925), Sverige
Oljemålning, Skåneslätt. Signerad, daterad -75. Olja på duk, 67x77 cm
Gustav Arne, född 1925 i Höganäs, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 juli 2019
kl 20:58:47
15/7 20:53:47
Gustav Arne
Läs mer om Gustav Arne